fbpx

POMPY CIEPŁA

Z dofinansowaniem z programu “Czyste Powietrze”

Program “Czyste Powietrze”

W zależności od poziomu dochodów i zakresu prowadzonych prac, w programie “Czyste Powietrze” uzyskać można nawet 38 tys. złotych. Współpracując z ONEPOWER w ramach realizacji otrzymasz od nas wniosek i dokumentację niezbędne by otrzymać dotację. 

Ulga termomodernizacyjna

Dodatkowo rozliczając PIT roczny pozostałą kwotę (po odjęciu dotacji z programu „Czyste Powietrze”) może odliczyć od podatku. Pozwala na to tzw. ulga termomodernizacyjna która obniża koszt naszej inwestycji.

Ogrzewaj dom wygodnie i bez wysiłku

Czyste ciepło

Ogrzewanie domu i wody użytkowej pompą ciepła jest proste. Nie wymaga problematycznych przeróbek – w miejsce pieca podłączamy po prostu pompę ciepła, której jedna część pobiera ciepło z otoczenia, a druga ogrzewa wodę w kaloryferach, ogrzewaniu podłogowym czy zbiorniku c.w.u. Sam montaż instalacji trwa zazwyczaj nie dłużej niż dwa dni.

Użytkowanie pompy jest jeszcze prostsze. Możemy zapomnieć o wizytach w kotłowni, uciążliwym pyle czy potrzebie przechowywania paliwa. Po prostu ustawiamy temperaturę, która nas interesuje i… zajmujemy się rzeczami ważniejszymi niż palenie w piecu.

Zadbaj o środowisko i… swoich najbliższych

Gdy wychodzisz zimą przed dom, czujesz smog?

Najwyższa pora z tym skończyć! Pompa ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną zapewnia ekologiczne ogrzewanie domu, wody użytkowej oraz energię elektryczną. Wyprodukowane latem nadwyżki prądu “magazynowane” są w sieci energetycznej na zasadzie net meteringu i wspierają Twoją pompę ciepła zimą. Dzięki temu Twoja okolica staje się choć trochę bardziej “zielona”.

Obecny czas sprzyja inwestycjom w ekologiczne rozwiązania. Na montaż pompy ciepła i fotowoltaiki możemy otrzymać do 23 tys. złotych w ramach programu “Czyste Powietrze”, a resztę wydatków odliczymy od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

WYGODA, EKOLOGIA I EKONOMIA

Pompa ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną zapewnia w pełni ekologiczny sposób ogrzewania domu i ciepłej wody. Pozwala raz na zawsze pozbyć się brudnej kotłowni i zapewnić ogrzewanie bez dodatkowych opłat. Dzięki dofinansowaniu z programu “Czyste Powietrze” wymienisz swój stary piec na pompę ciepła i fotowoltaikę oszczędzając kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Pompa ciepła - na zewnątrz

Bezpłatny audyt w Twoim Domu

 Nasz doświadczony pracownik spotka się z Państwem w dogodnym terminie na miejscu potencjalnej inwestycji.

 Przedstawimy zasady działania fotowoltaiki i pompy ciepła, regulacji prawnych oraz zasad rozliczania nadwyżek.

 Pomożemy dobrać optymalne rozwiązania, uzależnione od specyfiki budynku, miejsca montażu, poziomu trudności czy jakości elementów złożeniowych instalacji.

 Wspomożemy Klienta w pozyskiwaniu narzędzi finansowych ułatwiających montaż, oferując kilka atrakcyjnych rozwiązań. Przygotujemy dokumenty do ulg i dofinansowań.

 Przedstawimy klarowną i rzetelną kalkulację inwestycji.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu z nami.

biuro@onepower.pl

ul. Rzymowskiego 28

02-697 Warszawa