fbpx

Dla rolników

Elektrownia Słoneczna źródłem oszczędności

SPRAWDŹ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Instalacja w okresie ¼ czasu gwarancji pracuje na swój zwrot z inwestycji natomiast pozostałe ¾ to czysta oszczędność.

  Jak często dostajesz rachunek za prąd?

  Ile wynosi Twój rachunek za prąd

  Jaka taryfa?

  Roczne koszty

  zł.

  Roczne zużycie prądu

  kWh

  Sugerowana moc PV

  kW

  Wartość rocznych oszczędności

  zł.

  Bezpłatny audyt w Twoim gospodarstwie.
  Zadzwoń 500 400 435 i umów się na spotkanie

  Dlaczego Fotowoltaika powinna się znaleźć akurat w Twoim Gospodarstwie?

  ​Nikt tak bardzo jak Wy – właściciele gospodarstw rolnych – nie potrafi wykorzystywać słońca. To dzięki niemu rozwijacie swoje biznesy, dzięki niemu prowadzicie uprawy i hodowlę, maksymalizując zyski gospodarstwa. Może najwyższy czas pójść krok dalej i wykorzystać słońce do granic możliwości – generując oszczędności? Obniżenie kosztów energii elektrycznej zwiększa zarobek z Twojej ciężkiej pracy. Jednocześnie panele słoneczne dla gospodarstw rolnych pozwalają na częściowe lub całkowite uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, co znacząco ogranicza koszty związane z zaopatrzeniem gospodarstwa w prąd.

  Posiadając instalację fotowoltaiczną zmniejszasz opłaty za rachunki za energię elektryczną, zapewniasz swojemu gospodarstwu większą stabilność zasilania, wykluczasz dzięki temu nieprawidłowe funkcjonowanie urządzeń i wahania napięcia. W finansowaniu inwestycji pomogą Ci dotacje na fotowoltaikę dla rolników. Dofinansowania dla rolników na fotowoltaikę to doskonała okazja, żeby zmodernizować instalację elektryczną w gospodarstwie i zacząć generować oszczędności, a nawet zyski – w przypadku instalacji typu on-grid nadwyżki wygenerowanej energii mogą być magazynowane w sieci, a w przypadku zwiększonego zapotrzebowania gospodarstwa na prąd – odbierane na zasadach net meteringu.

  Instalacja fotowoltaiczna pozyskuje energię elektryczną z naturalnego źródła energii, zwiększa również efektywność i działa na rzecz ekologii gospodarstwa. Fotowoltaika dla gospodarstw rolnych to inwestycja, która procentuje przez długi czas. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne dla gospodarstw rolnych osiągamy już w ¼ okresu gwarancji instalacji. Później Twoje panele słoneczne generują same oszczędności!

  Szukasz ulg? Takie przysługują właśnie Rolnikom!

  Rolnicy którzy płacą podatek od gruntów rolnych są uprawnieni do otrzymania ulgi inwestycyjnej w wysokości 25% udokumentowanych nakładów inwestycyjnych wartości urządzeń wykorzystanych na cele produkcyjne naturalnych źródeł energii w tym fotowoltaiki, od należnego podatku rolnego od gruntów położonych na terenie gminy. Ustawa o podatku rolnym precyzuje tą ulgę w rozdziale 4, artykule 13 punkcie 2c i 2.2.

  Ulga oraz dofinansowanie dla rolników na fotowoltaikę znacząco ograniczają nakłady inwestycyjne, jakie musisz ponieść montując panele słoneczne w swoim gospodarstwie rolnym. Jednocześnie cały czas są uruchamiane nowe programy oferujące dotacje na fotowoltaikę dla rolników, dzięki czemu prawdopodobieństwo zakwalifikowania się do programu i uzyskania wsparcia finansowego jest naprawdę duże.

  Nie musisz jednak analizować tego sam!

  Rolników, którzy są zainteresowaniu możliwościami uzyskania dofinansowania na panele słoneczne oraz całe instalacje fotowoltaiczne zachęcamy do kontaktu. Firma ONEPOWER FOTOWOLTAIKA to kompleksowa fotowoltaika dla rolnika obejmująca całe województwo mazowieckie, łódzkie, podlaskie oraz ich okolicę. Zapewniamy pomoc formalną w pozyskiwaniu dotacji i dofinansowania, pomagamy w doborze komponentów, wykonujemy instalacje i zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe.

  Ulga dla rolników – fotowoltaika z możliwością odpisu od podatku: Jak to działa?

  Ulga w podatku rolnym jest przyznawana po zakończeniu inwestycji i polega na odliczeniu od należnego podatku rolnego od gruntów położonych na terenie gminy, w której została dokonana inwestycja wspomnianych wyżej 25% udokumentowanych nakładów inwestycyjnych na fotowoltaikę. Ulga w podatku rolnym z tytułu inwestycji w instalację fotowoltaiczną może być stosowana nie dłużej niż 15 lat. Jednocześnie kwota ulgi jest odliczana z urzędu w decyzji ustalającej wysokość zobowiązania podatkowego.

  Przygotujemy całą niezbędną dokumentację w Twoim imieniu! Możemy poszczycić się 100% skutecznością pozyskiwania odpisu podatkowego z wniosków składanych dla naszych Klientów!

  Współpracując z doświadczonym dostawcą fotowoltaiki rolnik ma szansę zoptymalizować koszty inwestycji w taki sposób, aby ulga dla rolnika była dla niego jak najbardziej korzystna, a sama fotowoltaika nie przekraczała założonego budżetu inwestycyjnego.

  Zadzwoń pod numer 500 400 435, by uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z naszym doradcą!

  Instalacje fotowoltaiczne zrealizowane w gospodarstwach rolnych

  Bezpłatny audyt w Twoim Gospodarstwie

   Nasz doświadczony pracownik spotka się z Państwem w dogodnym terminie na miejscu potencjalnej inwestycji.

   Przedstawimy zasady działania fotowoltaiki, regulacji prawnych oraz zasad rozliczania nadwyżek.

   Pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie do produkcji energii elektrycznej ze słońca, uzależnione od miejsca montażu, poziomu trudności czy jakości elementów złożeniowych instalacji

   Wspomożemy Klienta w pozyskiwaniu narzędzi finansowych ułatwiających zakup instalacji, oferując kilka atrakcyjnych rozwiązań.

   Przedstawimy klarowną i rzetelną kalkulację opłacalności inwestycji w fotowoltaikę.

  Przeprowadzimy Klienta przez cały proces umorzenia podatku rolnego.

  Jak wygląda proces realizacji inwestycji?

  KONTAKT Z DORADCĄ ONEPOWER, PRZEPROWADZENIE AUDYTU

  Podczas spotkania z naszym Doradcą dowiesz się jakie są możliwości finansowania zewnętrznego oraz zostanie przeprowadzony audyt techniczny w celu przygotowania wyceny.

  PRZEDSTAWIENIE OFERTY

  Następnie przedstawiona zostanie wycena wg przeprowadzonego audytu oraz omówione zostaną wstępne warunki umowy.

  l

  PODPISANIE UMOWY

  Trzecim krokiem jest sformalizowanie ustaleń poprzez podpisanie umowy.

  ZAMÓWIENIE INSTALACJI

  Nasi eksperci przygotują projekt instalacji fotowoltaicznej, oraz szczegółowy kosztorys niezbędny przy budowie.

  WYBÓR FINANSOWANIA

  To Ty wybierasz najlepiej skrojoną formę finansowania uzależnioną od swoich zdolności finansowych.

  MONTAŻ INSTALACJI

  Podczas kolejnego spotkania nastąpi montaż instalacji fotowoltaicznej wg projektu.

  ODBIÓR I URUCHOMIENIE INSTALACJI

  Uruchomienie instalacji i złożenie wniosku do OSD o podłączenie instalacji wraz z jej projektem koncepcyjnym, mapką zasadniczą pokazującą umiejscowienie paneli fotowoltaicznych, kartami katalogowymi komponentów, certyfikatami i gwarancjami.

  PODŁĄCZENIE! CIESZ SIĘ SWOJĄ ELEKTROWNIĄ

  Po zakończeniu procesu montażu instalacji fotowoltaicznej możesz korzystać z darmowej energii ze słońca obniżając swój rachunek za prąd nawet o 85%!

  SERWIS I UTRZYMANIE

  Po realizacji inwestycji nie musisz się martwić o konserwację i płynność działania instalacji przez kilkadziesiąt lat.

  Kontakt

  Jeśli masz jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  biuro@onepower.pl

  ul. Rzymowskiego 28

  02-697 Warszawa