fbpx

O FIRMIE

ONEPOWER to firma rodzinna.

Jesteśmy młodą, rodzinną firmą stworzoną przez ludzi z ogromnym doświadczeniem zdobytym w Polsce i zagranicą w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Zespół ONEPOWER Fotowoltaika tworzą fachowcy w swojej dziedzinie, ale też ludzie kreatywni, pełni energii i służący pomocą. Staramy się doradzić Klientom najbardziej optymalne rozwiązanie, a swoją pracę wykonujemy starannie i rzetelnie.

Wartości, którymi się kierujemy

Uczciwość

Rzetelność

Konkurencyjne ceny

Wysokiej jakości komponenty instalacji

Jesteśmy jedną z wielu firm w Polsce, która zajmuje się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych, ale jedną z nielicznych, która robi to z pasji i zamiłowania stawiając potrzeby Klienta na pierwszym miejscu.

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, stworzoną przez ludzi z dużym doświadczeniem zdobytym w Polsce i zagranicą w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

Poproś o darmową wycenę instalacji fotowoltaicznych

ONEPOWER Fotowoltaika tworzą wykwalifikowani projektanci, inżynierowie i konstruktorzy, którzy pomagają Klientom przejść cały proces realizacji inwestycji, pokazując, że są w dobrych rękach.

Dzięki dialogowi i doświadczeniu naszego personelu możemy dostarczyć i zainstalować najlepiej dopasowane systemy fotowoltaiczne. Podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie i dobieramy komponenty stawiając przede wszystkim na jakość.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu z nami.

biuro@onepower.pl

ul. Rzymowskiego 28

02-697 Warszawa