fbpx

POMPY CIEPŁA – ŁÓDZKIE

Z dofinansowaniem z programu “Czyste Powietrze”

W obliczu rosnących cen energii zapewnienie optymalnej temperatury w pomieszczeniach, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów ogrzewania nieruchomości na relatywnie niskim poziomie stanowi poważne wyzwanie. Wraz z rozwojem nowych technologii z pomocą przychodzą wysokosprawne pompy ciepła, z zalet których możemy korzystać niezależnie od lokalizacji nieruchomości. Nowoczesne powietrzne pompy ciepła odznaczają się:

  • łatwym montażem,
  • wysoką sprawnością,
  • bezawaryjną pracą przez długi czas eksploatacji.

Pompy ciepła – dobór i montaż

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania inwestorów zapewniamy kompleksową obsługę pomp ciepła. W celu zapewnienia jeszcze większych oszczędności pompy ciepła rekomendujemy instalować w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi. Dzięki temu ciepło dostarczane do nieruchomości jest generowanie praktycznie bezkosztowo, a użytkownicy pomieszczeń mogą cieszyć się optymalną temperaturą bez obaw o wysokie rachunki za ogrzewanie. Niskotemperaturowe źródła ciepła bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku ogrzewania płaszczyznowego – systemów podłogowych i ściennych – przy czym mogą być z powodzeniem wykorzystywane również z tradycyjnymi odbiornikami ciepła (kaloryferami ściennymi).

Pompy ciepła montujemy do nowych instalacji C.O. i C.W.U. oraz instalacji już istniejących. Zapewniamy możliwość wymiany tradycyjnego źródła ciepła (m.in. kotła grzewczego) na nowoczesną, wysokowydajną pompę ciepła. Wybór pomp ciepła to nie tylko oszczędność pieniędzy, to także oszczędność miejsca. Jako, że pompa ciepła jest urządzeniem czystym i niewymagającym magazynowania opału, pomieszczenie dotychczas wykorzystywane jako kotłownia może zostać zaaranżowane na dodatkowe pomieszczenie gospodarcze lub przestrzeń przechowywania.

Pompy ciepła – Łódzkie

Interesują Państwa pompy ciepła – łódzkie to województwo, na terenie którego zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie realizacji inwestycji. Wspieramy Klientów w projektowaniu i wykonawstwie ekologicznych instalacji grzewczych na potrzeby nieruchomości mieszkalnych i użytkowych. W cenie przygotujemy dla Państwa pełną dokumentację wymaganą w ramach programu dotacyjnego Czyste Powietrze. Na terenie miasta Łódź współpracujemy w tym zakresie zarówno z właścicielami nieruchomości nowopowstających, jak i modernizowanych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu z nami.

biuro@onepower.pl

ul. Taśmowa 3

02-677 Warszawa