fbpx

Instalacje fotowoltaiczne – ŁÓDZKIE

Z dofinansowaniem z programu “Czyste Powietrze”

Wysoka cena energii elektrycznej oraz coraz większa świadomość środowiskowa inwestorów prywatnych i biznesowych przekładają się na rosnące zainteresowanie energią pochodzącą z alternatywnych źródeł. Instalacje fotowoltaiczne to rozwiązanie, dzięki któremu możemy korzystać z bezkosztowej i wygenerowanej w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego energii elektrycznej w domu, firmie, gospodarstwie rolnym. Aby fotowoltaika pracowała z wysoką sprawnością, a instalacja była w stanie zaspokoić średnie dobowe zapotrzebowanie nieruchomości na prąd warto powierzyć jej montaż doświadczonemu wykonawcy.

Firma ONEPOWER oferuje kompleksową obsługę fotowoltaiki na terenie województwa łódzkiego i okolicy. Klientom zapewniamy:

  • kompletne instalacje fotowoltaiczne,
  • wysokosprawne panele fotowoltaiczne,
  • montaż fotowoltaiki na dachu lub gruncie,
  • usługi serwisowe,
  • fachowe doradztwo w zakresie doboru poszczególnych komponentów

W cenie przygotowujemy dla Klienta pełną dokumentację wymaganą w ramach programów dotacyjnych Mój Prąd i Agroenergia. Na potrzeby rolników przygotowujemy również dokumentację niezbędną do skorzystania z ulgi z podatku rolnego.

Fotowoltaika – Łódzkie

Interesuje Państwa fotowoltaika – łódzkie to lokalizacja, w ramach której oferujemy nowoczesne rozwiązania. Nasze instalacje fotowoltaiczne projektujemy i wykonujemy w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania inwestora, co przekłada się na wysoką sprawność fotowoltaiki w każdych warunkach eksploatacji. Jesteśmy także w stanie dostosować projekt wykonawczy do założonego budżetu i/lub wymogów programów rządowych tak, aby inwestor mógł skorzystać z dofinansowania do fotowoltaiki.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży OZE oraz doskonałej znajomości rozwiązań dostępnych na rynku przygotowujemy projekty o rzeczywistych walorach użytkowych, w ramach których panele fotowoltaiczne dobieramy adekwatnie do warunków panujących w miejscu montażu oraz pożądanej wydajności instalacji. To pozwala nam tworzyć zarówno niewielkie instalacje fotowoltaiczne na potrzeby gospodarstw domowych, jak i realizować duże projekty na potrzeby klientów biznesowych.

Montaż fotowoltaiki – Łódź, województwo łódzkie

Klientów zainteresowanych kompleksową obsługą instalacji fotowoltaicznych na terenie miasta Łódź i województwa łódzkiego zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy fachowe i rzetelne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji – od analizy Państwa potrzeb i przygotowania projektu instalacji, aż po jej montaż i serwis. W swoich instalacjach wykorzystujemy wyłącznie panele fotowoltaiczne i komponenty znanych i cenionych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować nie tylko wysoką sprawność, ale przede wszystkim bezawaryjną pracę systemu przez długi czas eksploatacji.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu z nami.

biuro@onepower.pl

ul. Taśmowa 3

02-677 Warszawa